درباره ما

درباره سایت رسمی ماموستا ایوب رزم

با پیشرفت عصر ارتباطات و نیازهای مردم به فنّاوری و جایگزین شدن فناوری‏های ارتباطی جدید در این زمینه، از عصر حاضر به‌عنوان عصر اینترنت و از ساکنین زمین با تعبیرساکنین دهکده اینترنتی یاد می‌شود. اینترنت یکی از رایج‏ترین ابزارهای ارتباطی و یکی از رسانه‌های مؤثر جهانی است که جامعه امروزی در زمینه‌های گوناگون و برای رسیدن به اهداف و برنامه‌های خود از آن بهره‌ می‌برد.

دین اسلام را به‌عنوان دین کامل که پاسخگوی نیازهای متعدد انسان، پا به عرصه رسانه‌های جهانی نهاده است تا با بهره‌گیری از امکانات روز، رسالت خویش را به جهانیان ابلاغ نماید و بشر سرگردان را که از هر سو موردتهاجم رسانه‏ها و تبلیغات سوء قرار دارد، به سعادت و خوشبختی هدایت نماید.

سایت رسمی ماموستا ایوب رزم نیز تلاش دارد تا بابیان و تحریر عقاید صحیح اسلامی، اخلاق درست و صحافت اسلامی در راستای رسالت عظیم دینی خویش گامی بردارد. باشد که این امر نقشی در بیداری اسلامی آحاد مردم، بالأخص قشر تحصیل‏کرده و جوان که مخاطبان و کاربران عمده اینترنتی هستند، ایفا کند و آنان را با روشی جذاب و علمی و حرفه‌ای مورد خطاب قرار دهد.

اهداف سایت رسمی ماموستا ایوب رزم:

  1. معرفی و تبلیغ دین اسلام که آیین حق الهی است و آخرین و کامل‌ترین و بهترین دین در تأمین سعادت بشری و جامع‌ترین دین در تأمین مصالح دنیوی و اخروی انسان‌هاست. دینی که پاسخگوی تمام نیازهای بشر را در امور و نظام‌های فردی و اجتماعی و سیاسی است.
  2. پاسخگوی به سؤالات دینی، اجتماعی و هر سؤالی که مربوط به دین و شریعت باشد؛ که در چارچوب موضوعات سایت موردبررسی قرار داده می‌شود و پاسخ سؤالات در سایت درج می‌شود تا بقیه افرادی که چنین سؤالی در ذهن دارند بتوانند جواب سؤال خود را پیدا کنند.
  3. تشریح و تبیین اعتقادات و مسائل فقهی و مذهبی اهل سنت جماعت، با رعایت و احترام به عقاید و مقدسات سایر مذاهب.
  4. تلاش برای وحدت و یکپارچگی و برادری در بین مسلمان.
  5. اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به جهان اسلام به‌ویژه اهل تسنن بر پایه فقه شافعی و تحلیل بی‌طرفانه مسائل.
  6. رد شبهات ناباروران و ملحدین

برای استفاده درست از سایت می‌توانید به منوی سایت مراجعه کنید و مطالب موردنیاز خود را پیدا کنید.

انتقادات و پیشنهاد‌های سازنده شما برای پیشرفت سایت رسمی ماموستا ایوب رزم و برطرف کردن نقاط ضعف و افزودن نقاط قوت آن، قطعاً بسیار مفید خواهند بود. این سایت متعلق به شماست پس برای پیشرفت آن از هیچ کوششی نباید دریغ کنید. موفقیت و سعادت و خوشبختی شما عزیزان آرزوی ماست.