قالب وردپرس افزونه وردپرس

تاجیکستان مدینه فاضله اسلام ستیزان

تاجیکستان مدینهٔ فاضلهٔ اسلام ستیزان

امروزه، تاجیکستان با حاکمیت سکولارها و اسلام‌ستیزان به رهبری امامعلی رحمان، رئیس‌جمهور این کشور، با تمام قدرت در حال مبارزه با اسلام است؛ درحالی‌که دین حدود ۹۵درصدِ مردم تاجیکستان اسلام است. (۹٤درصد اهل سنت و ٦درصد شیعه).

برخی از قوانینی که حکومت سکولار تاجیکستان برای اعمال فشار و زدودن دین در تاجیکستان اعمال کرده است:

۱. افراد زیر هجده‌سال حقِّ داشتن هیچ دینی را ندارند.

۲. افراد زیر هجده‌سال حقِّ ورود به مساجد برای نمازخواندن را ندارند.

۳. گذاشتن نام بزرگان و شخصیت‌های اسلامی مانند «محمد» و «عبدالله» بر فرزندان ممنوع است.

٤. گذاشتن ریش ممنوع است. (طی اقداماتی ریش هزاران مسلمان را به‌زور تراشیدند).

۵. داشتن حجاب اسلامی برای دختران و زنان ممنوع است. طی گشت‌هایی در پارک‌ها، فروشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها و سازمان‌های دولتی زنانی که به شیوهٔ اسلامی حجاب پوشیده‌اند، جریمه و مجازات می‌شوند و زنان حق ندارند به شیوه‌ای که قرآن فرموده است، روسری بر سر کنند؛ بلکه باید آن را به مدل تاجیکی بر سرشان ببندند. همچنین زنانی که حجاب اسلامی دارند، از سوی مقامات دولتی، فاحشه خطاب می‌شوند.

٦. تعطیل‌کردن مساجد مستقل که زیر نظر دولت نیستند.

۷. بازگرداندن اجباری دانشجویانی که در کشورهای دیگر در حال تحصیل دروس شرعی هستند.

۸. ممنوعیت ایجاد هر حزب سیاسی‌مذهبی در تاجیکستان

۹. رفتن به حج برای افراد زیر چهل‌سال ممنوع است. همچنین دولت تاجیکستان پیشنهاد کرده است به‌جای حج، پول آن را به فقرا بدهند؛ این در حالی است که جشنواره‌ها و مراسمات ملی و حکومتی که سالانه از سوی رژیم تاجیکستان برگزار می‌شود، هزینه‌اش میلیون‌ها دلار است و صرفاً با پول این جشنواره‌ها، می‌توان تمام فقرای تاجیکستان را تأمین معیشتی کرد.

۱۰. تصویب مادام‌العمرشدن مدت ریاست‌جمهوری در پارلمان تاجیکستان. از این رو، «امامعلی رحمان» تا آخر عمر می‌تواند رئیس‌جمهور باشد.

و…

این‌ها تنها نمونه‌هایی از مواردی است که در تاجیکستان اجرا می‌شود و قطعا خداناباوران در هر جایی به قدرت برسند، بزرگترین جنایت‌ها را مرتکب می‌شوند و با تمام وجود علیه اسلام مبارزه می‌کنند.

خداناباورانی چون پل پوت، مائو تسه تونگ، ژوزف استالین و بنیتو موسولینی در دو قرن گذشته حدود صد میلیون انسان را کشتند و مخوف‌ترین دیکتاتوری‌های دوران معاصر بودند. اکنون نیز که خداناباورانِ سکولار در کشورهایی مانند کره‌شمالی و تاجیکستان قدرت را در دست دارند، به همین شیوه عمل می‌کنند.

ملحدین و سکولارها می‌گویند که فرد باید تا قبل از هجده‌سالگی با هیچ دینی آشنایی نداشته باشد و بعد از آن، او به اختیار خود، هر دینی را که می‌خواهد انتخاب کند.
اما در جواب این اشخاص باید گفت که خود این کار نیز تحمیل عقاید به‌شمار می‌آید؛ زیرا دین به معنای برنامه و قانونی برای زندگی است و هر انسانی، روش زندگی مشخصی دارد. حتی افرادی که می‌گویند: «ما بی‌دین هستیم»، نیز دارای تدینی خاص هستند و آن راه و روشی است که برای زندگی در پیش گرفته‌اند. حال این دین می‌تواند پوچ‌گرایی باشد یا هر مسلک و برنامهٔ دیگر.

پس زمانی که تا هجده‌سالگی، شخصی را از پایبندبودن به یک دین خاص مثل اسلام منع می‌کنند، در واقع درحال تحمیل اندیشه و مسلک غیراسلامی خود بر این فرد هستند. اگر شخص تا قبل از بلوغ با هیچ نماد مذهبی آشنا نباشد، در واقع، تفکر ناباوری به او تحمیل شده است.

خداوند در قرآن دربارهٔ اسلام‌ستیزان می‌فرماید:
▫️{يُرِيدُونَ أَنْ يُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَنْ يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ}[توبه: ٣٢] ▪️«ایشان می‌خواهند نور الله را با دهان‌هایشان (سخنانشان) خاموش کنند، اما الله نور خود را کامل می‌کند (و محافظ آن است)، اگرچه کافران خوششان نیاید (و نسبت به آن بغض و کینه داشته باشند.)»

پیامبر (صلی الله علیه وآله وسلم) می‌فرماید:
▫️«به زودی امت‌ها (علیه شما) همدیگر را دعوت می‌کنند؛ همان گونه که اهل سفره همدیگر را برای غذا دعوت می‌کنند. شخصی گفت: آیا این اتفاق به این دلیل می‌افتد که عدهٔ ما کم است؟ پیامبر فرمودند: بلکه شما در آن زمان بسیار هستید، اما مانند کف روی سیل هستید (مانند کف زیاد به‌نظر می‌رسید اما در واقع هیچ هستید) و خداوند، ترسیدن از شما را از دلِ کافران برمی‌دارد و در قلب‌هایتان سستی و ضعف را قرار می‌دهد. شخصی گفت: سستی و ضعف چیست؟ فرمودند: دوست‌داشتن دنیا و ترسیدن از مرگ.»

همچنین می‌فرماید:
▫️«هر گاه مشغول دنیا گشتید و به‌آن خشنود شدید و جهاد (و برپایی شریعت) را ترک کردید، الله خواری و ذلتی را بر شما مسلط می‌گرداند که آن را برنخواهد داشت تا اینکه به سوی دینتان بازگردید.»

درباره ی ماموستا ایوب رزم

مطلب پیشنهادی

تاثیر و اهمیت ایمان به خدا و قیامت

تاثیر و اهمیت ایمان به خدا و قیامت امام إبن القیم رحمه الله در کتاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *