قالب وردپرس افزونه وردپرس

با این دسته از زنان ازدواج نکنید

ازدواج و موفقیت در آن از اهمیت فراوانی برخوردار است به قدری که از دیدگاه بیشتر مردم به معنی موفقیت در زندگی بیان می‌شود. از سوی دیگر شکست در ازدواج هم شکست بزرگی به شمار می‌رود و می‌تواند موجبات آسیب‌های روانی و عاطفی زیادی را برای فرد به همراه داشته باشد. اولین قدم برای برداشتن موفقیت در ازدواج شناخت فردی و پس از آن شناخت طرف مقابل می‌باشد. لازم است از خود در برابر زنانی که در فهرست پایین یاد شده است، با جدیت احتیاط کنیدو با این دسته از زنان ازدواج نکنید تا یک ازدواج موفق را در زندگی خود کسب کنید.

در این مطلب ما سعی کرده‌ایم به صفات زنانی اشاره کنیم که ازدواج با آن‌ها به احتمال زیاد موجب شکست در ازدواج شما می‌شود.

با این دسته از زنان ازدواج نکنید

زنی که برای هر مردی عشوه‌گری می‌کند

بعضی از زنان دایما در حال عشوه‌گری برای جنس مخالف خود هستند. در صورت ازدواج با چنین زنی باید آگاه باشید بزرگترین اشتباه زندگیتان را مرتکب شده‌اید، زیرا این دسته از زنان چنین رفتاری را تا پایان عمر با خود همراه خواهند داشت.

زنان خودخواه و خودپرست

اگر تمایل دارید زندگی زناشویی سرشار از شادی را تجربه کنید، توصیه ما این است از خانم‌های خودخواه دوری کنید. این دسته از زنان بر این باورند که آن‌ها جز بهترینها هستند، حرف‌ها و تصمیم‌های‌ که می‌گیرند صحیح و بدون اشتباه است و این حق را به شما نمی‌دهند که روی حرف آن‌ها حرف بزنید و یا مخالفت کنید. این چنین زنی از درک شادی و تفاهم دو طرفه عاجز است و به دلیل خودپرستی که در وجود وی قرار دارد قادر نخواهد بود زندگی زناشویی سالم و بدور از مشکل را با شما داشته باشد.

زنی که اختلاف اعتقادی مذهبی و فرهنگی واضح با شما دارد

هیچوقت با زنی ازدواج نکنید که اختلاف آشکار اعتقادی، مذهبی و فرهنگی با شما دارد، در صورت ازدواج با چنین زنی تا پایان عمر درگیر اختلاف خواهید بود.

ازدواج با زن علاقمند به پول و مادیات

زنی که به مادیات و پول اهمیت بیشتری می‌دهد، نمی‌تواند جنبه‌های عاطفی و روحی خانواده را تامین نمایید، نسب به مسائل پول و مادیات، توجه بیشتری دارد و در چنین حالتی نمی‌تواند همسر مناسبی برای شما باشد و نقش همسری نمونه را برای شما به خوبی ایفا کند.

زنانی که به جشن و مهمانی رفتن اعتیاد دارند

بعضی از خانم‌ها هستند که در تمامی مهمانی‌ها و دورهمی‌ها مشارکت می‌کنند. دایما برنامه‌های‌شان جهت مهمانی رفتن پر است و هیچ دعوتی را رد نمی‌کنند. این دسته از زنان هیچوقت نمی‌توانند در ازدواج و مسئولیت‌های شان طاقت بیاورند. به همین دلیل گزنیه مناسبی برای ازدواج محسوب نمی‌شوند.

زنان مدگرا

زنان مدگرا از واقعیت‌های زندگی و سختی های پیش‌رو بی اطلاع هستند؛ بنابراین در فراز و نشیب و تنگناهای زندگی صبر چ تحمل خود را از دست می‌دهند. آن‌ها به خاطر این که دایما مورد توجه اطرافیان خود قرار می‌گیرند، در این صورت احساس بی‌نیازی می‌کنند، نسبت به ارتباط با اطرافیان، یا بهتر شدن روابط اجتماعی با دیگر افراد پیرامون خود و به تصور خودشان هنرهای آشپزی، خانه‌داری و کدبانوگری برای‌شان اهمیتی ندارد و اصلا لازم نمی‌بینند.

زنانی که دایما در حال امر و نهی کردن هستند

این دسته از زنان تمایل دارند همه چیز و همه کس باب میل و اعتقاد آنها باشد، به صورت مداوم در حال نصیحت کردن دیگران هستند، بنابراین توصیه می‌شود با این دسته از زنان نیز ازدواج نکنید.

زنان کنترل کننده

زنانی که پیوسته دیگران را زیر نظر دارند و کنترل می‌کنند و تمایل درونی دارند که همه تصمیمات زندگی را خودشان بگیرند، دایما در حال امر و نهی کردن دیگران هستند این دسته از زنان هم نمی‌توانند زن مناسبی برای زندگی باشند.

درباره ی ماموستا ایوب رزم

مطلب پیشنهادی

مجازات های افراد دروغگو در دنیا

مجازات های افراد دروغگو در دنیا

مجازات های افراد دروغگو در دنیا این مطلب را در شرایطی برای شما تهیە می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *